Ürünleri Nasıl Satın Alırım?

İki yol var ürünleri satın almak için.

Eğer kredi kartı kullanıyorsanız size ürünlerimizi Pasaj.com üzerinden satabiliriz.
Yok hayır kredi kartım yok kullanmıyorum diyenlerdenseniz banka havalesi ile de ürünlerimize sahip olabilirsiniz.


Ürünlerimizin altında bulunan  Pasaj.com üzerinden satın al butonuna tıkladığınızda ürünün Pasaj.com'daki sayfasına yönlendiriliyorsunuz.

İlk aşama pasaj.com'a siteye üye olma.Siteye üye olduktan sonra,teslimat bilgilerinizi doldurup ödeme bilgilerini girdikten sonra Pasaj.com parayı kredi kartınızdan çekiyor.Bizlerde aynı gün içinde ürününüzü dilediğiniz bir kargo şirketiyle size yolluyoruz.Ürün elinzie geçip pasaj.com üzerinden onayı verdikten sonra para hesabımıza yatıyor. 
Şu ana kadar Pasaj.com Üzerinden CacoStyle 9 İşlem gerçekleştirdi ve %100 olumlu yorum aldı!                     


-Ürün ve Para Transferi Nasıl Gerçekleşiyor?
Pasaj.com’da alıcı ve satıcı arasındaki ürün ve para transferi hem kolay hem de güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
'Güvenli alış-veriş' sistemimiz sayesinde kullanıcılarımız gönül rahatlığı ile alış-veriş yapabilmektedir. Güvenli alış-veriş, 'ödeme-onay sistemi' çerçevesinde yapılmaktadır. Ödemeleriniz önce havuz hesabına aktarılmaktadır. Ardından, satıcı en geç 3 gün içerisinde ürünü adresinize göndermektedir. Ürün elinize geçtiğinde, ürünü inceleme şansınız bulunmaktadır. Eğer ürünü onaylıyorsanız, en geç 3 gün içerisinde sistemden onay işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Bu durumda para satıcının banka hesabına aktarılacaktır. Bu süreçte, ödemeniz, sizin adınıza havuz hesabında bloke edilir. Onay verdiğinizde satıcıya para transferi yapılır. Eğer ürünü onaylamıyorsanız, ilgili butona tıklayarak şikayetinizi destek hattımıza iletebilirsiniz. Bu durumda gerekli incelemeler yapılacak ve uygun tedbirler alınacaktır.

Hesap numaralarımıza,ürün havale ücretini yatırıp bizleri mail yoluyla bilgilendirirseniz.
Aynı gün içinde ürününüz dilediğiniz kargo şirketiyle adresinize gönderilir.
Banka havalesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, ürünün altındaki Banka havalesi ile satın al butonunu tıklayın!

Tüm soru ve önerileriniz için;
Msn Veya Mail Yoluyla bizimle irtibata geçebilirsiniz

cacostyle@mail.com